Αχώριστοι είναι η Μαριαλένα Ρουμελιώτη και οΣάκης Κατσούλης. Το ζευγάρι εθεάθη να κάνει τη βόλτα του όχι σε κάποιο χειμερινό προορισμό αλλά στη Μύκονο. Μετά την εξόρμησή τους στο Καϊμακτσαλάν όπου έκαναν σκι, το ζευγάρι ετοίμασε βαλίτσες για το νησί των Ανέμων.
Οι δυο τους περπάτησαν αγκαζέ στα άδεια από κόσμο σοκάκια, έβγαλαν φωτογραφίες και έδειχναν να το χαίρονται. Η κάμερα του Mykonos Live TV ήταν εκεί και τους απαθανάτισε. Σάκης και Μαριαλένα απολαμβάνουν να κάνουν ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδος και φυσικά είναι αχώριστοι.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.