Finos Film: «Γιορτάζει» την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου με ένα απολαυστικό βίντεο
Με το «έρως ανίκατε μάχαν» και άλλες στιγμές του ρετρό ελληνικού κινηματογράφου η Φίνος Φιλμ τιμά την γιορτή των ερωτευμένων
Με ένα πανέξυπνο βίντεο ο λογαριασμός της Φίνος Φιλμ στο twitter γιορτάζει με τον δικό της, ρετρό, τρόπο την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου.
Το βίντεο της Φίνος ξεκινάει με τον κ. Φλωρά, Δημήτρης Παπαμιχαήλ να απαγγέλει «έρως ανίκατε μάχαν» κοιτώντας όλο νόημα την Λίζα Παπασταύρου, Αλίκη Βουγιουκλάκη στην ταινία «Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο» του Αλέκου Σακελλάριου.
Στη συνέχεια ακολουθούν εξίσου ρομαντικές σκηνές από ταινίες μεταξύ άλλων με τον Θανάση Βέγγο, τον Λάμπρο Κωνσταντάρα, τον Κώστα Βουτσά και αρκετές από τις όμορφες κυρίες του ελληνικού κινηματογράφου της εποχής.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!