Οι Μιχάλης Κουινέλης, Χρήστος Μάστορας, Μαρίζα Ρίζου, Στέλιος Ρόκκος με καταπληκτική χημεία μεταξύ τους και διάθεση για «πειράγματα» έδωσαν το εισιτήριο για την επόμενη φάση του bootcamp σε όσους ξεχώρισαν.
Η Κατερίνα Λιόλιου και ο Ηλίας Μπόγδανος, μαζί με τους συγγενείς και φίλους των διαγωνιζόμενων, παρακολουθούσαν από το backstage τις προσπάθειές τους για να κερδίσουν τα πολυπόθητα «ναι».
Απόψε, στις 22:10 στο MEGA, οι auditions συνεχίζονται.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.