Δεν είναι λίγες οι φορές που η αγαπημένη παρουσιάστρια δημοσιεύει διαφορετικές φωτογραφίες στην στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Η αγαπημένη σε όλουςΕλένη Μενεγάκη μας καλημέρισε σήμερα το πρωί με μία selfie και μας έστειλε τα φιλιά της.
Η ίδια δημοσίευσε μια φωτογραφία της μέσα από το αυτοκίνητο και στη λεζάντα έγραψε: «Με 2 μαρμάρινα φιλιά ( από το κρύο ) σας εύχομαι μια όμορφη μέρα #eleni #kisses».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town