Νίκη Κάρτσωνα: «Ήμουν ένας άνθρωπος με πολλές ανασφάλειες, παρόλο που κάθε εβδομάδα ήμουν στα περιοδικά»
Το διάσημο μοντέλο των '90ς μίλησε για την καριέρα της, τον γιο της, καθώς και την απώλεια του πατέρα της που της στοίχισε ιδιαίτερα
Μία αποκαλυπτική συνέντευξη παραχώρησε η Νίκη Κάρτσωνα και μίλησε μεταξύ άλλων για τον γιο της, την καριέρα της, τα δύσκολα παιδικά χρόνια και την απώλεια του πατέρα της, που της στοίχισε.
Το διάσημο μοντέλο μίλησε στην εκπομπή «Ελένη» και αρχικά, αναφέρθηκε στη ζωή της και τα χρόνια που περνάνε.
«Τη ζωή την άφησα να με πάει. Έχω αφεθεί στη ροή, μέσα από τα χρόνια προσπαθώ να καταπολεμώ τους φόβους μου. Η εξωτερική μου εμφάνιση ήταν ένα δώρο. Ήταν η δουλειά μου. Έβγαζα χρήματα, γιατί ο Θεός με έκανε έτσι όπως είμαι», ανέφερε χαρακτηριστικά το μοντέλο.
«Κάποιοι πίστευαν ότι τα μοντέλα είναι γλάστρες, αυτό που γίνεται τώρα είναι πολύ μικρό μπροστά σε αυτό που ζούσες τότε», συμπλήρωσε στη συνέχεια.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cir7olwt2hwp)
Κλείσιμο
Αναφορικά με τον γιο της, είπε: «Χαίρομαι πάρα πολύ που αφιερώθηκα στον γιο μου τα πρώτα χρόνια της ζωής του, γιατί το παιδί έτσι, γίνεται πιο ολοκληρωμένος άνθρωπος. Ο γιος μου είναι ο μεγαλύτερος δάσκαλος στη ζωή μου, είναι εκείνος που με κάνει να θέλω να γίνω καλύτερος άνθρωπος».
Στη συνέχεια, η Νίκη Κάρτσωναπαραδέχτηκε ότι ήταν ένας άνθρωπος με πολλές ανασφάλειες, παρά το γεγονός ότι ήταν ένα από τα πιο επιτυχημένα μοντέλα των '90ς.
«Ήμουν ένας άνθρωπος με πολλές ανασφάλειες, παρόλο που κάθε εβδομάδα ήμουν στα περιοδικά. Ήμουν ένα παιδί που ένιωθα συνεχώς ότι πρέπει να αποδείξω πως είμαι καλή», παραδέχτηκε.
Τέλος, με εμφανή συγκίνησή, μίλησε για τον πατέρα της που «έφυγε» από τη ζωή. «Όταν φεύγει ένας από τους δύο γονείς, νιώθεις ότι φεύγει μία ρίζα σου και ξαφνικά, μεγαλώνεις, γιατί σταματάς να είσαι παιδί για κάποιον. Δηλαδή, εγώ δεν θα ξαναδώ τον μπαμπά μου και δεν θα με φωνάξει ξανά "παιδί μου". Είναι μεγάλη απώλεια», είπε χαρακτηριστικά.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town