Η Άντζελα Γκερέκουείχε τα γενέθλιά της και φυσικά, τα γιόρτασε στο πλευρό των αγαπημένων της προσώπων.
Με αφορμή την ξεχωριστή για εκείνη ημέρα, η ηθοποιός μοιράστηκε με το κοινό της στο Instagram μερικά στιγμιότυπα.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, έστειλε ένα μήνυμα για τον σύζυγό της,Τόλη Βοσκόπουλο, ο οποίος «έφυγε» από τη ζωή τον περασμένο Ιούλιο, από ανακοπή καρδιάς.
Είναι τα πρώτα γενέθλια που περνάει η Άντζελα Γκερέκου, χωρίς να έχει στο πλευρό της τον αγαπημένο της.
«Άλλη μια γενέθλια μέρα με αγαπημένους ανθρώπους! Με τις ευχές και την αγαπη σας γεμίσατε και ομορφύνατε την μέρα μου! Σας ευχαριστώ πολύ όλους! Με την αγάπη προχωράμε… Κ εσυ εισαι παντα εδω..», έγραψε η ηθοποιός στη λεζάντα της ανάρτησής της.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!