X-Factor: Ο Αλέξανδρος Ραζής μιλάει για το τραγούδι του Κωνσταντίνου Αργυρού που είπε στο μουσικό talent show
Η δήλωση συμμετοχής στο «X Factor» ήταν μια έκπληξη που του έκανε η αδερφή του - Δείτε το βίντεο με τη συνέντευξή του
Ο 24χρονος από τη Χαλκιδική, που πέρασε στο bootcamp του «X Factor» με τρία «ναι», αναφέρθηκε στην εμφάνισή του και στον Χρήστο Μάστορα, ο οποίος δεν έδωσε θετική ψήφο.
Ο Αλέξανδρος Ραζής καλλιεργεί ελιές, είναι ηλεκτρολόγος και ασχολείται ερασιτεχνικά με το τραγούδι. Η δήλωση συμμετοχής στο «X Factor» ήταν μια έκπληξη που του έκανε η αδερφή του.
Για την audition του στο μουσικό talent show του MEGA με το «Μαζί σου» του Κωνσταντίνου Αργυρού, ο νεαρός είπε στο «MEGA Καλημέρα»: «Όταν μπήκα μέσα, το άγχος ήταν μεγάλο. Όταν τραγούδησα, με την κριτική που άκουσα, νόμιζα ότι θα κοπώ. Δεν άκουγα καλά την ώρα που τραγουδούσα, γι’ αυτό και δεν έδωσα αυτό που είμαι. Όταν πήρα το τρίτο “ναι” από τη Μαρίζα Ρίζου, δεν το πίστευα».
Κλείσιμο
Για το μοναδικό «όχι» που πήρε, από τον Χρήστο Μάστορα, ο Αλέξανδρος Ραζής ανέφερε ότι στην επόμενη φάση θέλει να πάρει και εκείνον με το μέρος του.
Σχολίασε επίσης το επίπεδο των διαγωνιζόμενων στο «X Factor» του MEGA: «Υπάρχουν φοβερά ταλέντα. Όλα τα παιδιά είναι πολύ καλά και ο ανταγωνισμός είναι μεγάλος. Θα φανεί το τι θα γίνει».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town