Η Νένα Χρονοπούλουμίλησε για τον γιο της και αναφέρθηκε στην επιθυμία της να μην αποκτήσει δεύτερο παιδί.
Η γνωστή ηθοποιός παραχώρησε δηλώσεις στην εκπομπή «Super Κατερίνα» και αρχικά, αναφέρθηκε στη ζωή της ως μητέρα.
«Δεν θεωρώ ότι σηκώνω σταυρό, επειδή έχω παιδί. Φαίνεται περίεργο, αλλά είμαι πολύ ευτυχισμένη που έχω τον γιο μου, τον Χρήστο. Έχω όλη την αγνότητα του κόσμου στην αγκαλιά μου κάθε μέρα. Έχω μάθει όμως, να ζω έτσι. Τελείωσαν οι πολυτέλειες. Αυτή είναι η ζωή μου και δεν την αλλάζω, γιατί θα έπρεπε να αλλάξω και το παιδί μου, τότε και αυτό δεν το αλλάζω ούτε με όλο το χρυσάφι του κόσμου», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cj9v025cfuzl)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, εξήγησε πως κι ο γιος της είναι το ίδιο ευτυχισμένος με εκείνη και φροντίζει να τον συμπεριλαμβάνει στα πάντα.
«Ο Χρήστος είναι ευτυχισμένος, γιατί τον θέλουμε, δεν ντραπήκαμε ποτέ για εκείνον και δεν τον κρύψαμε. Όπου πάμε εμείς, είναι μαζί μας κι ο Χρήστος, είναι το παρεάκι μας», είπε η ηθοποιός.
Όπως εξήγησε αργότερα, η δύσκολη γέννα που πέρασε, είναι κι ο λόγος που δεν θέλει να κάνει δεύτερο παιδί.
«Όταν γέννησα τον Χρηστάκο, γέννησα πολύ πρόωρα και επεισοδιακά, κινδύνευσε η ζωή μου. Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική και δεν μπορείς να την προβλέψεις. Δεν μπορώ να το ρισκάρω, λοιπόν. Όπως προσευχήθηκα στον Θεό και του είπα να γίνω μητέρα και με έκανε, έτσι νομκίζω ότι είναι εγωιστικό να κάνω και δεύτερο παιδί», δήλωσε και συμπλήρωσε: «Αν κάτι δεν πάει καλά και χαθεί το δεύτερο παιδί ή χαθώ εγώ; Να αφήσω τον Χρήστο ορφανό; Γι' αυτό έμεινα με τον Χρήστο και δεν το μετανιώνω».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.