«Μόλις ήρθες Άγγελε junior... Παππούς πια…» έγραψε ως λεζάντα στη φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram ο τραγουδιστής
OΆγγελος Διονυσίου έγινε παππούς για πρώτη φορά και η χαρά του δεν περιγράφεται. Ο τραγουδιστής έκανε γνωστή την ευχάριστη είδηση ο ίδιος μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.
Το πρώτο του εγγόνι είναι το παιδάκι του γιου του, Στράτου Διονυσίου και της συζύγου του, Ερωφίλης. Το ζευγάρι ενώθηκε με τα δεσμά του γάμου τον Δεκέμβρη του 2021 στο δημαρχείο της Νίκαιας και στις 17 Απριλίου 2022 υποδέχτηκε το πρώτο του μωράκι.
Πρόκειται για ένα υγιέστατο αγοράκι, το οποίο μάλιστα θα πάρει το όνομα του παππού του: Άγγελος Διονυσίου.
«Μόλις ήρθες Άγγελε junior.. Παππούς πια…», έγραψε ως λεζάντα στη φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram ο Άγγελος Διονυσίου.
Δείτε την ανάρτηση του Άγγελου Διονυσίου στο Instagram
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!