Όταν η Δέσποινα Βανδήανέβασε όλο χαρά πριν μερικές ώρες τη νέα αφίσα για τις εμφανίσεις με τον Λευτέρη Πανταζή στο Barbarella, δύσκολα θα μπορούσε να φανταστεί τη συνέχεια.
Από την ώρα που δημοσιεύτηκε η συγκεκριμένη αφίσα ξεκίνησε ένα «πάρτι» σχολίων στο Twitter, το οποίο πολύ γρήγορα... «μετακόμισε» στον προσωπικό λογαριασμό της τραγουδίστριας στο Instagram.
Πιο συγκεκριμένα, η δημοφιλής τραγουδίστρια αναφέρει στη δημοσίευσή της:
«Επιτέλους Θεσσαλονίκη!!! Μου λείψατε πολύ πολύ! Ηρθε η ώρα να ξανασυναντηθούμε και να ζήσουμε μαγικες βραδιές! Το κέφι μαζί μου θα το απογειώσει ο ένας και μοναδικός Λευτέρης Πανταζης όπως μόνο εκείνος ξέρει!!! Ανυπομονώ!!!❤️❤️❤️❤️».
Κλείσιμο
Τα σχόλια μέχρι στιγμής είναι εκατοντάδες κάτω από τη ανάρτησή της και τα περισσότερα αντιδρούν στην επιλογή της Δέσποινας Βανδή να επιτρέψει να χρησιμοποιηθεί τόσο Photoshop στο πρόσωπό της.
Μεταξύ άλλων, αρκετοί χρήστες της πλατφόρμας αναφέρουν:
«Αν δεν έγραφε το όνομα σου,ούτε που θα καταλάβαινα ποια είναι»
«Με λίγο φίλτρο ακόμα και γίνεσαι η JLo στη θέση της JLo😂😂😂»
«Πολύ αποτυχημένη φωτό είσαι πολύ πιο όμορφη 🙌»
«Δέσποινα, το παράκανες με το Photoshop!»
«Καλα η αφίσα ότι να ναι. Καμία σχέση με την Βανδή. Ψάχνεις να δεις ποια είναι η τραγουδίστρια»
«Έλα Παναγία μου!!!!!! κυρά Δέσποινα εσύ είσαι στη φωτό? Θα μας τρελάνεις?»
«Αυτη εδω ειναι η Δεσποιναρα;Αγνωριστη,μηπως το παρακανατε με το photoshop;»
Τα σχόλια αυξάνονται ώρα με την ώρα. Η Δέσποινα Βανδή δεν έχει σβήσει κανένα αρνητικό σχόλιο από την προσωπική της ανάρτηση και θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον η απάντησή της, σε όσα της προσάπτουν οι θαυμαστές της.
Και στο Twitterόμως από νωρίς το πρωί στήθηκε «γλέντι», με τους σχολιαστές να εστιάζουν στην αλλοιωμένη από το υπερβολικό photoshop εικόνα της τραγουδίστριας. Πολλοί ήταν εκείνοι που δεν την αναγνώρισαν, ενώ άλλοι θυμήθηκαν το εξώφυλλο του «Γεια» από το μακρινό 2001.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.