Στον ναό του Αγίου Αντωνίου στις Σπέτσες βρέθηκε η Ελεονώρα Ζουγανέλη και έψαλλε το Χριστός Ανέστη. Το στιγμιότυπο μοιράστηκε ο παπάς της ενορίας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ευχαριστώντας την γνωστή τραγουδίστρια για την εμφάνιση της.
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.