ΟΜέμος Μπεγνής ήταν καλεσμένος στην εκπομπή «Κυψέλη» και μεταξύ άλλων μίλησε για την αγένεια την οποία όπως είπε δεν την αντέχει ενώ αναφέρθηκε στο «άγιο block» στα social media.
«Έχω τεράστιο πρόβλημα με την αγένεια. Θεωρώ τον εαυτό μου ευγενή άνθρωπο. Στα 23 χρόνια που είμαι στο χώρο, να έχω τσακωθεί καμιά δύο φορές και για πράγματα που έβγαζαν μάτι», είπε αρχικά ο ηθοποιός.
«Στα social media νομίζουν πως όλα τους ανήκουν και μπορούν να εκφέρουν άποψη για τα πάντα, κρυμμένοι πίσω από μια ανωνυμία. Κάποιοι είναι πάρα πολύ αγενείς, όπως συναντάς και στο δρόμο πολύ αγενείς. Στα social υπάρχει το άγιο μπλοκ, πιστεύω στο άγιο μπλοκ. Κάνω συχνά μπλοκ, έχω μπλοκάρει πάρα πολλούς», κατέληξε ο Μέμος Μπεγνής.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town