Άνθρωποι από διάφορα σημεία της Ευρώπης μιλούν στον Αντώνη Σρόιτερ για την απόφασή τους να αφήσουν ζωή στα αστικά κέντρα της Γηραιάς Ηπείρου και να εγκατασταθούν μόνιμα στο νησί
Η «Αυτοψία» ταξίδεψε στο νοτιότερο ελληνικό, αλλά και ευρωπαϊκό άκρο και συνάντησε εκείνους που παράτησαν τη ζωή στην πόλη για να ζήσουν ως άλλοι Ροβινσώνες στις εξωτικές παραλίες της Γαύδου!
Άνθρωποι από διάφορα σημεία της Ευρώπης μιλούν στον Αντώνη Σρόιτερ για την απόφασή τους να αφήσουν ζωή και καριέρα στα μεγαλύτερα αστικά κέντρα της Γηραιάς Ηπείρου και να εγκατασταθούν μόνιμα στο νησί - παράδεισο, όπως πολλοί το αποκαλούν!
Τα σπίτια, οι καλύβες και οι σπηλιές τους! Η καθημερινότητα των ελάχιστων κατοίκων, η ζωή χωρίς τηλεόραση και ανέσεις, και η εργασία σε μεγάλες εταιρείες εξ αποστάσεως, μέσω laptop!
Οι αληθινοί survivors της Γαύδου την Πέμπτη, στις 23:45, στον Alpha!
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.