Μερικές εντυπωσιακές αναρτήσεις έκανε στα social media ηΜαρίνα Πατούλη.
Η πρώην σύζυγος του Περιφερειάρχη Αττικής, Γιώργου Πατούλη έχει αποδείξει ξεκάθαρα πως βρίσκεται σε μία πολύ καλή φάση της ζωής της κι η ανανεωμένη της εμφάνιση το επιβεβαιώνει.
Στις φωτογραφίες που δημοσίευσε τα τελευταία 24ωρα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, έχει επιλέξει μερικά πολύ... σέξι σύνολα και απέδειξε πως ξέρει να «κρατιέται».
Το σώμα της παραπέμπει περισσότερο σε 20χρονη κοπέλα και όχι σε μία γυναίκα της ηλικίας της.
Κλείσιμο
Οι διαδικτυακοί της φίλοι μάλιστα, φροντίζουν να το τονίζουν συχνά στα σχόλια που αφήνουν κάτω από τις φωτογραφίες της και να την επαινούν για αυτό.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town