Ο πολιτικός βρέθηκε στο καφενείο του Διαφανίου, έναν από τους χώρους που προβάλλονται αρκετά κατά τη διάρκεια του σίριαλ και φωτογραφήθηκε με μερικούς από τους πρωταγωνιστές.
Το συγκεκριμένο στιγμιότυπο μάλιστα, ο Δημήτρης Αβραμόπουλος το μοιράστηκε και μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram.Στη λεζάντα της δημοσίευσης έγραψε: «Αναπάντεχη, ευχάριστη "συνάντηση" με τις … Άγριες Μέλισσες» και παράλληλα πρόσθεσε ένα emoji μέλισσας κι ένα χαμόγελο, κάνοντας ταγκ και τους ηθοποιούς: Νίκο Ψαρρά, Γιώργο Σουξέ, Νίκο Λεκάκη, Κωστή Σαββιδάκη και Αλέξανδρο Καλπακίδη, οι οποίοι πρωταγωνιστούν αυτή τη σεζόν στη σειρά εποχής του ΑΝΤ1.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.