Οι δυο τους μετρούν πλέον αρκετά χρόνια γάμου και έχουν αποκτήσει δύο υπέροχα παιδιά, την Ειρήνη και τον Άγγελο. Με αφορμή, λοιπόν, τη Γιορτή της Μητέρας, ο επιτυχημένος ηθοποιός ανέβασε ένα τρυφερό Instagram Story, στο οποίο απεικονίζεται η Ρούλα Ρέβη με το παρακάτω μήνυμα:
«...γιατί χωρίς εσάς δεν θα είμασταν τίποτα... Βασικά δεν θα είμασταν καν».
Δείτε τη δημοσίευση του ηθοποιού:
Κλείσιμο
Υπενθυμίζεται ότι τα δύο μωράκια του ζευγαριού γεννήθηκαν πρόωρα, αναγκάζοντας τα να περάσουν μερικές ημέρες σε θερμοκοιτίδα, προκειμένου να αναπτυχθούν σωστά και να γυρίσουν στο σπίτι τους με ασφάλεια. Στο παρελθόν, η καταξιωμένη φωτογράφος έχει εκμυστηρευτεί ότι, μέχρι να βεβαιωθεί ότι τα μωρά της είναι καλά, οι μέρες εκείνες ήταν γεμάτες από δάκρυα και αγωνία. Σήμερα, όμως, είναι πιο ευτυχισμένη από ποτέ.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.