Η Μαρίνα Πατούλη λατρεύει τη Μύκονο και δεν χάνει ευκαιρία να επισκεφτεί το αγαπημένο της νησί.
Η πρώην σύζυγος του Περιφεριάρχη Αττικής, μετά τις πασχαλινές της διακοπές, βρέθηκε ξανά στο νησί των Ανέμων, με στόχο να γεμίσει τις μπαταρίες της και να ξεκουραστεί από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις. Η Μαρίνα Πατούλη, εκτός των άλλων, αγαπά να τραγουδά. Εξάλλου, πριν από λίγους μήνες, κλήθηκε να αποδείξει τις φωνητικές της ικανότητες ως συμμετέχουσα στο «Just The 2 Of Us»
Σε βίντεο που δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η φιλόλογος τραγουδάει μαζί με τον καλό της φίλο, Γιώργο Ντάβλα, «Είσαι παιδί μου πειρασμός», συνοδεύοντας την ερμηνεία της με χορετικές φιγούρες και παιχνίδια στον φακό.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town