Μία φωτογραφία που ανέβασε η Σταματίνα Τσιμτσιλή πριν λίγες ώρες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, προκάλεσε αντιδράσεις από τους διαδικτυακούς της φίλους.
Η παρουσιάστρια ποζάρει στο πλατό της εκπομπής, ακουμπώντας με το ψηλό της τακούνι πάνω στον σκύλο.
Η Σταματίνα Τσιμτσιλή συνόδεψε την εικόνα με την εξής λεζάντα: «Ο αρκουδάκος μας επέλεξε να αράξει κοντά μου σήμερα! Καλημέρα».
Η ανάρτηση όμως προκάλεσε αντιδράσεις που μάλλον δεν περίμενε η παρουσιάστρια.
«Ο σκύλος δεν είναι σκαμπό. Θα μπορούσες να ακουμπήσεις τα πόδια σου στο σίδερο του σκαμπό που κάθεσαι και ο σκυλάκος να ήταν εκεί. Μα ήμαρτον. Εσύ δεν το βλέπεις λάθος; Που σχολιάζεις ότι παντού ψάχνουμε κάτι κακό; Αν δε σου αρέσει η κριτική, τότε λάθος το ανέβασμα τέτοιας φωτο», έγραψε ένας χρήστης ενώ ένας άλλος αναρωτήθηκε «γιατί ακριβώς τον πατά;».
Δείτε μερικά από τα σχόλια που έκαναν οι followers της
Η απάντηση της παρουσιάστριας
Η παρουσιάστρια απάντησε πως τον λατρεύουν τον σκύλο και είναι η μασκότ της εκπομπής, όμως η απάντησή της δεν ήταν αρκετή, για να σταματήσουν τα σχόλια.
To σχόλιο του Παπανώτα και το ευχαριστώ της Σταματίνας
Ο συνεργάτης της στο «Happy Day», Δημήτρης Παπανώτας έσπευσε να την υπερασπιστεί, γράφοντας σε σχόλιο: «Η Σταματίνα λατρεύει τον Αρκούδο μας αλλά κι εκείνος την υπεραγαπάει. Γιαυτό άραξε μπροστά της. Κι όπως βλέπετε, όσοι ξέρετε από σκυλιά, ο Αρκούδος χαμογελάει...».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.