Η ηθοποιός μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Happy Day» κι αρχικά, αναφέρθηκε στο σίριαλ της ΕΡΤ.
«Στο σίριαλ που πρωταγωνιστώ, είμαι αρρωστοφοβική. Και στη ζωή μου είμαι πολύ υπέρ της καθαριότητας, μου φτιάχνει το κέφι. Το σπίτι μας με τον Γιάννη δεν γίνεται να είναι χάλια έτσι κι αλλιώς, γιατί λείπουμε κι οι δύο συνέχεια», δήλωσε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cjyf9kxj0vft)
«Μας έκαναν ταυτόχρονα την πρόταση για αυτή τη σειρά. Εγώ δεν είχα καμία καλύτερη και φυσικά, δέχτηκα. Με τον Γιάννη έχουμε τις ίδιες αγωνίες και τα ίδια άγχη κι αυτό μας ενώνει», συμπλήρωσε στη συνέχεια.
Κλείσιμο
Τέλος, αναφορικά για τον Γιώργο Κιμούλη και την άσχημη συμπεριφορά που είχε βιώσει, κατά τη διάρκεια της συνεργασίας τους, η Κατερίνα Γερονικολού δήλωσε: «Δεν έχω καμία επαφή μαζί του και για εμένα, το θέμα έχει κλείσει. Τον έχω συγχωρήσει».
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.