Στην αγαπημένη του Μύκονο βρέθηκε ο Νίκος Οικονομόπουλος καθώς όπως φαίνεται του το επέτρεψαν οι επαγγελματικές του υποχρεώσεις. Ο τραγουδιστής στο παρελθόν έχει δηλώσει λάτρης των θαλάσσιων σπορ και ιδιαιτέρως του τζετ σκι!
Η κάμερα του Mykonos Live TV εντόπισε τον τραγουδιστή να απολαμβάνει τον ήλιο και τα καταγάλανα νερά στο Καλό Λιβάδι μαζί με την παρέα του, η οποία απαρτιζόταν από τρία πανέμορφα κορίτσια που κατάφεραν να στρέψουν πάνω τους όλα τα ανδρικά βλέμματα.
Οι θαυμάστριες του Νίκου Οικονομόπουλου είχαν την ευκαιρία να τον δουν από κοντά μόνο με το μαγιό του!
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.