Ο Χάρης Ρώμας εύχεται στην Ελένη Ράντου για την ονομαστική της εορτή με μία χιουμοριστική ανάρτηση
«Γιορτάζουμε σήμερα οι “Κωσταντίνου και Ελένης”», έγραψε ο ηθοποιός, κάνοντας αναφορά στο σίριαλ που συμπρωταγωνίστησαν
Όταν ο Χάρης Ρώμαςκαι ηΕλένη Ράντου ποζάρουν δίπλα δίπλα, αμέσως η εικόνα παραπέμπει στο θρυλικό «Κωνσταντίνου και Ελένης», μία από τις πιο επιτυχημένες σειρές της ελληνικής τηλεόρασης, που προβάλλεται ακόμη και σήμερα.
Εν όψει της ονομαστικής εορτής τόσο της ηθοποιού και για χρόνια συνεργάτιδάς του, όσο και του αγαπημένου σίριαλ, ο Χάρης Ρώμας έκανε μάι ξεχωριστή ανάρτηση, μέσα από τον προσωπικό τους λογαριασμό στο Instagram.
Συγκεκριμένα, ο ηθοποιός δημοσίευσε μια φωτογραφία του αγκαλιά με το χάρτινο είδωλο της Ελένης Ράντου,που είχε πάνω πολλά ζωγραφισμένα φιλιά, στέλνοντας τις ευχές του.
«Γιορτάζουμε σήμερα οι "Κωσταντίνου και Ελένης"!!!», έγραψε στη λεζάντα της φωτογραφίας.
Δείτε τη δημοσίευση του ηθοποιού
Η κίνηση αυτή του ηθοποιού, διέψευσε ακόμη μία φορά τη φημολογούμενη κόντρα ανάμεσά τους. «Είμαστε πολύ φίλοι, της έχω μεγάλη εμπιστοσύνη και ξέρω ότι δεν θα έκανε ποτέ αρνητική κριτική για κάτι που αφορά εμένα» επισήμανε σε συνέντευξή του ο Χάρης Ρώμας.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.