Τη νέα της αγάπη με τους διαδικτυακούς της φίλους, αποφάσισε να μοιραστεί ηΖέτα Μακρυπούλια. Η ηθοποιός και παρουσιάστρια είναι ιδιαίτερα ενεργή στα social media και αυτή τη φορά μας έδειξε πώς περνά την καθημερινότητά της. Το απόγευμα της Πέμπτης, η παρουσιάστρια - ηθοποιός έκανε τα… αποκαλυπτήρια.
Πιο συγκεκριμένα, πόζαρε στον φωτογραφικό φακό από τη βεράντα του σπιτιού της, τονίζοντας πόσο ευτυχισμένη είναι όταν βρίσκεται ανάμεσα στα φυτά της.
«Τσα! Σας έχω μιλήσει για τη νέα μεγάλη μου αγάπη; Τα φυτά! Πάντα τα αγαπούσα, αλλά τώρα η κατάσταση έχει ξεφύγει. Τους μιλάω, τα χαϊδεύω, τα φυτεύω, μετράω κάθε μέρα πόσο μεγαλώνουν, τα μεταφυτεύω, αγοράζω κι άλλα κι ας μην έχω που να τα βάλω… Υπάρχει κάποια τρέλα!», έγραψε η Ζέτα Μακρυπούλια κάτω από την ανάρτησή της.
Δείτε τις φωτογραφίες που ανέβασε στο Instagram της η Ζέτα Μακρυπούλια
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.