Σχετικά με τις «περίεργες» φωτογραφίες που λαμβάνει συχνά στα social media, μίλησε η Ιωάννα Μαλέσκου.
Η γνωστή παρουσιάστρια του «Love It» μίλησε στον αέρα της εκπομπής και αναφέρθηκε στις άσεμνες φωτογραφίες που της στέλνουν κάποιοι άνδρες.
«Φυσικά και δέχομαι τέτοιες φωτογραφίες, αλλά δεν τις ανοίγω ποτέ, τις διαγράφω. Καλά γενικά, εγώ δεν κοιτάζω τα εισερχόμενά μου. Αυτό που το πας; Είναι πολύ άσχημο κι εξαιρετικά αντιαισθητικό να στέλνουν τέτοιες φωτογραφίες. Ξεπερνάει τα όρια», είπε χαρακτηριστικά.
Δείτε το απόσπασμα στο 8:53
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-ckpsdn798p7t)
Κλείσιμο
Τότε, η συνάδελφός της, Σίσσυ Καλλίνη της απάντησε: «Κάποιες δεν χρειάζεται καν να τις ανοίξεις, είναι ήδη ανοιχτές. Με το που βγαίνει το μήνυμα, είναι εκεί. Εγώ προσωπικά κάνω μπλοκ και αναφορά».
Τότε η Ιωάννα Μαλέσκου εξέφρασε ανοιχτά την «αηδία» που νιώθει κάθε φορά που βλέπει μια τέτοια φωτογραφία.
«Δεν είναι ότι εντυπωσιάζεσαι με αυτές τις φωτογραφίες, αλλά αηδιάζεις. Αυτά τα... ντικ πικ; Πώς τα λένε; Αηδία, εμετός», είπε κλείνοντας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town