Η ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Αυτός και ο άλλος» και αναφέρθηκε στον ρόλο της «Ασημίνας» και το φινάλε της σειράς.
«Οι Άγριες Μέλισσες ναι, θα τελειώσουν φέτος. Δεν θα ήταν κρίμα να έχει και τέταρτο χρόνο αυτή η σειρά; Τρία χρόνια τα έχουμε δει όλα, όλα όμως. Τους έρωτες, τις περιπέτειες του Διαφανίου, τους σκοτωμούς, τα φονικά, τα πολιτικά. Τι άλλο θα βλέπαμε δηλαδή, και τέταρτη χρονιά; Θα ήταν κρίμα για κάτι τόσο όμορφο», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-ckpzv3qj45v5)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, ανέφερε πως ακόμα κι αν συνεχιζόταν η σειρά, η ίδια δεν θα ήθελε να υποδυθεί άλλο την Ασημίνα.
«Νομίζω πως δεν θα συνέχιζα εγώ και τέταρτη σεζόν, είμαι πλήρης από αυτό, είμαι πολύ γεμάτη. Ο ρόλος μου δεν θα μου λείψει, γιατί θα τον έχω πάντα κάπου φυλαγμένο. Θα τον θυμάμαι, άρα με έναν τρόπο δεν θα τον χάσω. Τον έχω χορτάσει τον ρόλο αυτόν, οπότε νιώθω καλά», δήλωσε η Έλλη Τρίγγου.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!