Το ζευγάρι βρέθηκε στο νησί των Ανέμων μαζί με τις δίδυμες κόρες του, τις οποίες και δεν αποχωρίζεται ποτέ, μετά τον ερχομό τους. Οι δυο τους, παρά το φορτωμένο τους πρόγραμμα, αφιερώνουν όσο χρόνο μπορούν στις κόρες τους και φροντίζουν ήδη να δημιουργήσουν αναμνήσεις μαζί τους, κάνοντας εξορμήσεις.
Ο φακός του Mykonos Live Tv εντόπισε την οικογένεια στα Ματογιάννια, όπου έκανε μια βραδινή βόλτα στα γραφικά σοκάκια.
Κλείσιμο
Το ζευγάρι υποδέχτηκε στον κόσμο τις κορούλες του τον Ιούνιο του 2021. Όπως είχε αποκαλύψει η Χριστίνα Μπόμπα, έκαναν μεγάλη προσπάθεια για να μείνει έγκυος και παρά την αρχική απογοήτευση, τα κατάφεραν. Έκτοτε, και οι δύο μοιράζονται πολύ συχνά με τους διαδικτυακούς τους φίλους στιγμές από την οικογενειακή τους ζωή.
Το αγαπημένο ζευγάρι έχει προγραμματίσει τη βάφτιση των κοριτσιών τον ερχόμενο Σεπτέμβριο και μάλιστα, ένα ενδεχόμενο είναι να πραγματοποιηθεί στη Μύκονο. Οι κόρες τους θα πάρουν τα ονόματα Αριάνα και Φιλίππα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!