Με ένα νέο βίντεο επέστρεψε ο Snikστα social media του, με πρωταγωνίστρια αυτή τη φορά, τη σύντροφό του, Γιώτα Ιωαννίδου.
Πιο συγκεκριμένα, ο τράπερ έκανε μία ανάρτηση στο Instagram, όπου αρχικά βιντεοσκοπεί τον εαυτό του μπροστά από έναν καθρέφτη. Λίγα δευτερόλεπτα αργότερα, στρέφει την κάμερα προς το μέρος της σύντρόφου του και ακούγεται να λέει γελώντας:«Φύγε ρε πατσαβούρα».
Δεν είναι σαφές αν απευθύνεται στην κοπέλα του ή σε έναν φίλο του που στέκεται στο πλάι του, ωστόσο η κοπέλα χαμογελώντας βγαίνει έξω από το δωμάτιο.
Δείτε το βίντεο
Η σύντροφός του, κατάγεται από τη Θεσσαλονίκη και εργάζεται στον κλάδο της εστίασης, ενώ παράλληλα κάνει φωτογραφίσεις και συμμετέχει σε διάφορα βίντεο κλιπ. Τη σχέση τους επισημοποίησαν στην πρώτη κοινή τους εμφάνιση, που έγινε στα πρόσφατα Mad VMA 2022.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.