Το ζευγάρι ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας πριν από 8 χρόνια περίπου, σε μία μυστική τελετή στην Καλιφόρνια. Οι δυο τους είναι πολύ ερωτευμένοι, παρά τα χρόνια που έχουν περάσει και δεν διστάζουν να το εκφράσουν ο ένας στον άλλο σε κάθε ευκαιρία.
Έτσι λοιπόν, φρόντισαν να εκφράσουν την αγάπη τους και δημόσια στα social media. Η Ρούλα Ρέβη επέλεξε να κάνει μια αφιέρωση στον σύζυγό της, με ένα τραγούδι. Πιο συγκεκριμένα, επέλεξε το «Nights in white satin» των Moody Blues, σε ερμηνεία του... Αποστόλη Τότσικα.
Πρόκειται για το τραγούδι, που είχε ερμηνεύσει ο ηθοποιός μαζί με τον Μάριο Φραγκούλη στην εκπομπή «Στην υγειάς μας ρε παιδιά». Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η φωτογράφος έγραψε: «Και σ' αγαπώ. Χαρούμενη επέτειο, 26/6/2014. Ο καλύτερος γάμος».
Από την πλευρά του, ο Αποστόλης Τότσικας έκανε κι εκείνος μια ανάρτηση για την αγαπημένη του. Δημοσίευσε μία φωτογραφία, στην οποία φαίνονται να ποζάρουν χαμογελαστοί στην Ιταλία και σε αυτή έγραψε: «Σε αγαπώ μέχρι... το μέρος αυτό ακόμα δεν έχει βρεθεί. Χαρούμενη επέτειο μωρό μου».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.