Τράβις Μπάρκερ: Με αφόρητους πόνους και δυσκολία στο περπάτημα ο ντράμερ πριν νοσηλευτεί με παγκρεατίτιδα
Πηγή από το περιβάλλον του μίλησε για το «μαρτύριο» που πέρασε ο ντράμερ, πριν τη νοσηλεία του - Στο πλευρό του η Κόρτνεϊ Καρντάσιαν
Η είδηση της εσπευσμένης νοσηλείας του Τράβις Μπάρκερκάνει τον γύρο του διαδικτύου τις τελευταίες ώρες.
Πιο συγκεκριμένα και σύμφωνα με το TMZ, ο ντράμερ των Blink 182, διαγνώθηκε με παγκρεατίτιδα. Ο Τράβις Μπάρκερ μεταφέρθηκε εσπευσμένα στο νοσοκομείο West Hills, την Τρίτη το πρωί και στη συνέχεια στο Ιατρικό Κέντρο Cedars-Sinai στο Λος Άντζελες της Καλιφόρνια, για επιπλέον φροντίδα. Στο πλευρό του βρίσκεται και η σύζυγός του, Κόρτνεϊ Καρντάσιαν.
Σύμφωνα με πηγή από το περιβάλλον του που μίλησε στη Page Six, ο Τράβις Μπάρκερ υπέφερε από ακραίους πόνους, ενώ μετά βίας μπορούσε να περπατήσει, πριν νοσηλευτεί.
— Alfa Invester - Latest Celebrity News And Enterta (@alfainvester) June 30, 2022
Κλείσιμο
«Παρόλα αυτά λαμβάνει την καλύτερη φροντίδα στο Cedars», αναφέρει η ίδια πηγή και τονίζει πως οι γιατροί τον έχουν υποβάλλει σε αμέτρητες εξετάσεις και τον έχουν βάλει σε δίαιτα.
«Η Κόρτνεϊ δεν φεύγει καθόλου από το πλευρό του. Ανησύχησε πολύ χθες», αναφέρει η ίδια πηγή.
Το TMZ αναφέρει ότι το πάγκρεας του Μπάρκερ είχε φλεγμονή λόγω μιας πρόσφατης ιατρικής διαδικασίας η οποία προκαλεί ναυτία, έντονο πόνο στο στομάχι και έμετο.
Η κόρη του, Αλαμπάμα μοιράστηκε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μία φωτογραφία από το νοσοκομείο, με την ίδια να κρατά το χέρι του πατέρα της, όσο εκείνος ήταν ξαπλωμένος στο φορείο. Κάλεσε ακόμη τους διαδικτυακούς της φίλους να προσευχηθούν για εκείνον.
Υπενθυμίζεται, ότι ο Μπάρκερ γνωστοποίησε μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Twitter την κατάσταση της υγείας του. «Ο Θεός να με σώσει», έγραψε στη δημοσίευσή του.
Η περιπέτεια της υγείας του Τράβις έρχεται μόλις ένα μήνα μετά τον γάμο του με την Κόρτνεϊ στην Ιταλία. Τα ερωτευμένο ζευγάρι μετέτρεψε τη μακροχρόνια φιλία του σε ειδύλλιο στις αρχές του 2021. Πριν από αυτό τον γάμο είχαν κάνει μια άτυπη τελετή σε ένα παρεκκλήσι στο Λας Βέγκας και στη συνέχεια νομιμοποίησαν τη σχέση τους σε ένα δικαστήριο στη Σάντα Μπάρμπαρα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!