«Τον Θέμη τον ξέρω σαν συνεργάτη, τον ξέρω στη δουλειά και είναι ο πιο ήσυχος και ο πιο ήρεμος άνθρωπος που έχω γνωρίσει στη δουλειά μας. Δεν έχει κόμπλεξ, επίσης πολύ σημαντικό στη δουλειά μας. Είναι ένας άνθρωπος που δεν τον έχω δει ποτέ μα ποτέ, ούτε καν να σηκώνει τη φωνή του, πόσω μάλλον δεν να προβεί σε τέτοιου είδους πράξεις», ανέφερε αρχικά η Σάσα Μπάστα.
Η τραγουδίστρια τόνισε ότι: «Βέβαια, το τι γίνεται στο σπίτι του καθενός δεν μπορώ να το γνωρίζω. Εγώ μιλάω πάντα σαν συνεργάτιδα του Θέμη. Δεν μπορώ να φανταστώ αυτόν τον άνθρωπο, που ούτε καν έχει σηκώσει τη φωνή του, να προβεί σε τέτοιες πράξεις».
Η Σάσα Μπάστα είπε επίσης: «Κατακρίνω οποιαδήποτε μορφή βίας από οποιαδήποτε πλευρά κι αν γίνεται αυτό».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town