Το σχόλιό της για τη φετινή τηλεοπτική σεζόν άφησε η Μαρία Ηλιάκηστα social media. Πιο αναλυτικά, η παρουσιάστρια πραγματοποίησε ένα Q&A, μέσα από το προφίλ της στο Instagramκαι απάντησε στις ερωτήσεις των ακολούθων της.
Ένας από τους χρήστες της πλατφόρμας ρώτησε τη Μαρία Ηλιάκη αν πέρασε καλά στην εκπομπή, όπου συμμετείχε φέτος, το «Τι λες τώρα» με την Κατερίνα Καραβάτου. Στην ερώτηση, η Μαρία Ηλιάκη απάντησε ότι: «Νομίζω πως με όλα αυτά τα τραγικά που συνέβαιναν γύρω μας και έπρεπε να ασχοληθούμε, δεν πέρασε κανείς ωραία φέτος στην τηλεόραση».
Δείτε το Instagram story της παρουσιάστριας
Στο ίδιο Q&A, η Μαρία Ηλιάκη ρωτήθηκε αν θα συναντηθεί ξανά με τονΝίκο Μουτσινάκαι την Κατερίνα Καινούργιου τηλεοπτικά, αλλά και αν θα επανέλθει γενικότερα στην τηλεόραση την επόμενη σεζόν.
Στο ενδεχόμενο να συνυπάρξει και πάλι τηλεοπτικά με τους πρώην συνεργάτες της η ίδια απάντησε «Ποιος ξέρει», προσθέτοντας μια emoji με γέλια, ενώ σχολίασε ότι δεν γνωρίζει μέχρι στιγμής αν θα επανέλθει την επόμενη χρονιά.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.