Τη Μύκονο επέλεξε για τις καλοκαιρινές της διακοπές η Ρωσίδα influencer, Άννα Κανιούκ.
Η γυναίκα με τους ενάμιση εκατ. ακόλουθους, τα πολυτελή αυτοκίνητα και τα... ατελείωτα πόδια μπορεί να ζει μια χλιδάτη ζωή ανάμεσα στο Ντουμπάι και τη Ρωσία, όμως επιλέγει κάθε χρόνο σχεδόν τη χώρα μας για τις διακοπές της.
Η αγάπη της για την Ελλάδα είναι μεγάλη και κάθε φορά που βρίσκεται εδώ, φροντίζει να μοιράζεται δεκάδες στιγμιότυπα με τους διαδικτυακούς της φίλους στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Αυτή τη φορά, η Άννα Κανιούκ βρέθηκε στη Μύκονο και έκανε τις διατάσεις της στην παραλία. Πιο συγκεκριμένα, δημοσίευσε μία σειρά φωτογραφιών στο Instagram, στις οποίες φαίνεται να «τεντώνεται» πάνω σε έναν βράχο.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «Στη Μύκονο μέχρι το Σάββατο. Κορίτσια ας συναντηθούμε για διατάσεις και πάρτι».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.