Ορφέας Αυγουστίδης: Βίντεο από τα γυρίσματα της δεύτερης σεζόν του «Σασμού»
Στην ανάρτηση του ηθοποιού διακρίνονται οι πρωταγωνιστές της σειράς κατά τη διάρκεια των γυρισμάτων
UPD:
Ο Ορφέας Αυγουστίδης ανέβασε τα πρώτα βίντεο από τη δεύτερη σεζόν της δημοφιλούς σειράς «Σασμός».
Μετά από τις διακοπές όλοι οι ηθοποιοί της σειράς εργάζονται με εντατικούς ρυθμούς για τα επεισόδια που πρόκειται να παρακολουθήσουμε στις τηλεοπτικές μας οθόνες με την έλευση της νέας σεζόν.
Ο Ορφέας Αυγουστίδης ο οποιος αγαπήθηκε με τον ρόλο του «Αστέρη» μπήκε στο σετ και πληροφορίες αναφέρουν ότι τα νέα επεισόδια πρόκειται να είναι ανατρεπτικά.
Στα βίντεο που δημοσίευσε ο ηθοποιός διακρίνονται η Ευγενία Σαμαρά με τον ρόλο της «Στέλλας», ο Δημήτρης Λάλος με τον ρόλο του «Μαθιού», η Μαριλίτα Λαμπροπούλου με τον ρόλο της «Βασιλικής» και ο Γιώργος Αμούτζας με τον ρόλο του «Νικηφόρου».
Δείτε το βίντεο:
Κλείσιμο
Όπως έχει ήδη γίνει γνωστό ο Γιώργος Γεροντιδάκης πρόκειται από τις «Άγριες Μέλισσες», να πάρει μεταγραφή και να βρεθεί στην δημοφιλή σειρά «Σασμός». Η είσοδος του στη σειρά αναμένεται να «ταράξει τα νερά» και ο πρώην «Μελέτης» από το «Διαφάνι» θα βρεθεί στην «Άνω Ποριά» στον ρόλο που υποδύονταν ο Αργύρης Πανταζάρας.
Ο ρόλος που πρόκειται να ενσαρκώσει ο ηθοποιός, θα είναι ένας τελείως κόντρα ρόλος σε σύγκριση με τον «Μελέτη» τον οποίο υποδύονταν για τρεις συνεχείς σεζόν στις «Άγριες Μέλισσες». Από του χρόνου, πρόκειται να τον δούμε ως υπηρέτη του νόμου και θα εμφανίζεται στα νέα επεισόδια στη θέση του «Γεράσιμου».
Ένα ακόμη όνομα που επιβεβαιωμένα πρόκειται να βρεθεί στη δημοφιλή σειρά είναι και αυτό του Στέλιου Μάινα, ο οποίος αναμένεται να υποδυθεί έναν κομβικό χαρακτήρα. Ο ηθοποιός, θα ενσαρκώσει τον Παύλο Βρουλάκη, ο οποίος επιστρέφει για να πάρει εκδίκηση για τον φόνο του «Πετρή» (Κώστας Νικούλι). Το αξιοσημείωτο σε αυτήν την περίπτωση είναι, ότι η οικογένειά του τον θεωρούσε για χρόνια νεκρό.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!