ΗΒαρβάρα Κίρκη και ο Θέμης Αδαμαντίδηςφαίνεται να έχουν αφήσει πίσω τους τις κακές στιγμές και να δίνουν μια δεύτερη ευκαιρία στη σχέση τους.
Μόλις λίγες εβδομάδες μετά την καταγγελία ξυλοδαρμού που έκανε η Βαρβάρα Κίρκη οι δυο τους τα ξαναβρήκαν.
Από τότε κάνουν συχνά κοινές εμφανίσεις, δείχνοντας πως η αγάπη τους είναι δυνατή.
Χθες βράδυ ο τραγουδιστής Αλέξης Πρεβενάς ανέβασε στα social media ένα στιγμιότυπο όπου έχει βγει για φαγητό με την παρέα του. Ανάμεσά τους βρίσκονται ο Θέμης Αδαμαντίδης και η Βαρβάρα Κίρκη όπου κάθονται δίπλα δίπλα.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!