Το ζευγάρι είναι πιο ερωτευμένο από ποτέ και δεν διστάζει να το μοιραστεί και δημοσίως. Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου ανέβασε στο Instagram του μια φωτογραφία στην οποία οι δυο τους ποζάρουν αγκαλιασμένοι στον φακό.
Το μοντέλο στη λεζάντα της φωτογραφίας έγραψε πως είναι 101% ερωτευμένος με τη γυναίκα που θα φέρει στον κόσμο το πρώτο του παιδί.
«Είμαι 101% ερωτευμένος μαζί σου», έγραψε χαρακτηριστικά.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.