Αλέξανδρος Πασχαλάκης: Ευχήθηκε «χρόνια πολλά» στην Ειρήνη Παπαδοπούλου
Δείτε τη φωτογραφία και το μήνυμα που έστειλε στην αγαπημένη του
Πολύ ξεχωριστή ήταν η χθεσινή μέρα για τηνΕιρήνη Παπαδοπούλου η οποία είχε τα γενέθλιά της και έγινε 37 ετών. Από το πλάι της δεν θα μπορούσε να λείπει ο σύντροφός τηςΑλέξανδρος Πασχαλάκης, με τον οποίο είναι μαζί εδώ και 3 περίπου χρόνια.
Ο διεθνής τερματοφύλακας θέλησε να ευχηθεί στην αγαπημένη του και δημοσίως ανεβάζοντας μια κοινή τους φωτογραφία.
Στο κοινό τους στιγμιότυπο ο Αλέξανδρος Πασχαλάκης φαίνεται να την κοιτάει στα μάτια ενώ στη λεζάντα της ανάρτησής του ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ γράφει: «Λιουμπλιου μνόγκα ειρηνα μ μείνε όπως είσαι……σπανίζει!».
Σε συνέντευξη που είχε δώσει πριν μερικούς μήνες η Ειρήνη Παπαδοπούλου είχε πει για τον Αλέξανδρο Πασχαλάκη ότι είναι ο άνθρωπός της.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.