Προ των πυλών είναι η νέα τηλεοπτική σεζόν και οι περισσότερες ψυχαγωγικές και ενημερωτικές εκπομπές ετοιμάζονται για τη μεγάλη πρεμιέρα.
Η εκπομπή τουΓιώργου Παπαδάκη «Καλημέρα Ελλάδα» ενισχύεται αυτή την τηλεοπτική σεζόν με την Μαρία Αναστασοπούλου που άλλαξε τηλεοπτική στέγη, αφού η δημοσιογράφος έφυγε από τον ΣΚΑΪ και εντάχθηκε στην οικογένεια του ΑΝΤ1.
Το μεσημέρι της Τετάρτης, ο Γιώργος Παπαδάκης και οι συνεργάτες του συναντήθηκαν στα γραφεία του καναλιού για την προετοιμασία της εκπομπής, προκειμένου να είναι όλα έτοιμα μέχρι την πρεμιέρα, την Δευτέρα 5 Σεπτεμβρίου.
Μάλιστα, ο συνεργάτης της εκπομπής, Λάζος Μαντικός δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ένα στιγμιότυπο με ολόκληρη την ομάδα και κάτω από αυτή έγραψε: «Τα καλύτερα έρχονται! Καλημέρα Ελλάδα, από 5 Σεπτεμβρίου στις οθόνες σας».
Κλείσιμο
Στη φωτογραφία φαίνονται ο Γιώργος Παπαδάκης, η Μαρία Αναστασοπούλου, η Άννυ Ζιώγα, ο Δημήτρης Χριστούλιας, ο Αντώνης Διαμαντάκης και ο Λάζος Μαντικός. Δείτε το στιγμιότυπο:
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.