Ο φωτογραφικός φακός εντόπισε το ζευγάρι σε νυχτερινή του έξοδο στο νησί. Τόσο ο πρίγκιπας Νικόλαος όσο και η σύζυγός του, επέλεξαν κάζουαλ ντύσιμο για την βόλτα τους.
Η Τατιάνα Μπλάτνικ φόρεσε ένα μακρύ φόρεμα με διακριτικές λεπτομέρειες στις αποχρώσεις του μπεζ και σκίσιμο στη μέση. Το σύνολο συνόδευσε με ένα μακρύ κολιέ και σανδάλια, ενώ είχε τα μαλλιά της πιασμένα ψηλά σε κότσο.
Μπλε πουκάμισο και μπεζ βερμούδα φόρεσε ο Νικόλαος Γκλύξμπουργκ . Σε μερικές από τις παρακάτω φωτογραφίες, το ζευγάρι φαίνεται να επιβαίνει σε ένα σκάφος, πιθανότατα για μία ακόμη βόλτα στο νησί από θαλάσσης.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town