Για το γεγονός ότι δεν βρίσκεται τη φετινή σεζόν στην εκπομπή «Πρωινό» μίλησε ο Πέτρος Συρίγος.
Ο σεφ αποκάλυψε στην εκπομπή «Καλύτερα Δε Γίνεται» ότι έμαθε πως δεν θα συμμετέχει στην εκπομπή, δέκα μέρες πριν ξεκινήσει.
«Πριν τελειώσει η σεζόν, είχα υπογράψει την ανανέωση συμβολαίου για τον Σεπτέμβρη και πήγαιναν όλα μια χαρά, μέχρι που με πήραν κάποια στιγμή τηλέφωνο δέκα μέρες πριν ξεκινήσει η εκπομπή και μου είπαν ότι δεν θα είμαι για κάποιους λόγους κι ότι θα είναι η Αργυρώ. Λέω εντάξει οκ παιδιά αλλά καλό θα ήταν να το είχα μάθει λίγο πιο νωρίς. Ήταν κάπως. Από τη στιγμή που ανακοινώθηκε αυτό, δεν έχουμε μιλήσει (με τον Γιώργο Λιάγκα). Με την Φαίη έχουμε μιλήσει, της εύχομαι τα καλύτερα και τη λατρεύω. Είναι πολύ μάγκας» ανέφερε ο Πέτρος Συρίγος.
«Το καλοκαίρι είπα κάποια όχι γιατί είχα υπογράψει με τον ΑΝΤ1. Δεν είχα ανακοινώσει τίποτα και δεν ήξερα πως να το χειριστώ αυτό που έγινε τις τελευταίες ημέρες. Δεν πειράζει, καλή καρδιά» πρόσθεσε ο Πέτρος Συρίγος.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.