Πριν από λίγο καιρό, η Ευγενία Δημητροπούλου και ο σύζυγός της, Στέλιος Βλατάκης, υιοθέτησαν την κόρη τους, ένα κορίτσι με καταγωγή από τη Σιέρρα Λεόνε.
Για αυτό μίλησε η ηθοποιός στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας», όπου θέλησε, μεταξύ άλλων, να περάσει το δικό της μήνυμα σχετικά με την υιοθεσίακαι τη μητρότητα.
«Ήταν κάτι το οποίο θέλαμε και το παλέψαμε πάρα πολύ προκειμένου να γίνει και περάσαμε πολλές δυσκολίες και ήταν ένας δρόμος όχι πάρα πολύ εύκολος και βατός, αλλά ήταν μια αλλαγή που την επιθυμούσαμε» είπε αρχικά η Ευγενία Δημητροπούλου και πρόσθεσε:
«Είναι μια ιδιαίτερη διαδικασία η υιοθεσία και θα ήθελα όσοι το επιθυμούν και όσοι το επιδιώκουν να μπορούν να το καταφέρουν».
Τέλος, η Ευγενία Δημητροπούλου θέλησε να περάσει το δικό της μήνυμα γύρω από τη μητρότητα, λέγοντας:
«Μια γυναίκα είτε έχει υιοθετήσει παιδί, είτε το έχει γεννήσει, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο, είμαστε όλες μητέρες».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.