Ο εκκεντρικός Νταν Μπιλζέριαν ή αλλιώς «βασιλιάς του Instagram» όπως αυτοαποκαλείται, βρέθηκε στη Μύκονο μαζί με τις νεαρές καλλονές που τον συνοδεύουν κάθε στιγμή της ημέρας.
Ο Μπιλζέριαν απαθανατίστηκε να απολαμβάνει με τα κορίτσια του τα σοκάκια της Μυκόνου αλλά και γνωστό εστιατόριο του νησιού, ενώ δεν σταματά να δημοσιεύει και στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, εικόνες και βίντεο από τις διακοπές τους.
O Μπιλζέριαν έχει επισκεφτεί αρκετές φορές την Ελλάδα και πάντα συνοδευόμενος από εντυπωσιακές παρουσίες, ενώ η Μύκονος φαίνεται να έχει ξεχωριστή θέση στην καρδιά του.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.