Το «Fishy»ρίχνει άγκυρα στα πανέμορφα Χανιά και συναντάει τηΒίκυ Κάβουρα την Κυριακή 30 Οκτωβρίου, στις 13:40 στο MEGA.
Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης έχει ένα προαίσθημα ότι σε αυτήν την εξόρμηση η ψαριά θα είναι καλή. Ο σύμβουλος ψαρέματος Κώστας Αντωνιάδης μαθαίνει στη Βίκυ Κάβουρα τις τεχνικές του και η παρέα ξανοίγεται στη θάλασσα. Θα επιβεβαιωθεί ο Γιάννης;
Κλείσιμο
Μετά το ψάρεμα, ο Γιάννης και η Βίκυ κάνουν μία βόλτα στο ηλιόλουστο λιμάνι και στα γραφικά δρομάκια της παλιάς πόλης των Χανίων. Μπαίνουν σε ένα εργαστήριο κατασκευής μαχαιριών και δοκιμάζουν να σμιλέψουν ένα μαχαίρι.
Η μέρα τους ολοκληρώνεται στο τραπέζι που έχει στρώσει ο σεφ Γιώργος Τσαπάρας. Ο Γιάννης και η Βίκυ απολαμβάνουν την κουβέντα και τα νόστιμα θαλασσινά πιάτα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.