Το μοντέλο είχε δηλώσει πως την περίοδο που συμμετείχε στον διαγωνισμό μοντέλων ως κριτής, περνούσε μια περιπέτεια με την υγεία της, όμως κανείς δεν την βοήθησε εκτός από την Έλενα Χριστοπούλου. Μάλιστα, έκανε λόγο για «άσχημες συμπεριφορές» μέσα στην παραγωγή.
Μιλώντας στην εκπομπή «OPEN Weekend», η Βίκυ Καγιά σχολίασε για τις δηλώσεις της: «Είναι ένα τεράστιο κεφάλαιο η Ηλιάνα Παπαγεωργίου. Δεν τα έχω ζήσει αυτά μαζί της. Όπως έχω ξαναπεί, θα πρέπει να ρωτήσετε την ίδια, γιατί αυτό είναι ένα πολύ λεπτό θέμα που αφορά καθαρά την ίδια. Το τι θέλει να δώσει και τι όχι, είναι δικό της θέμα. Αν με ρωτάτε αν είδα κάτι εγώ, δεν κατάλαβα ποτέ κάτι. Δεν πάει καν το μυαλό μου ποιος είναι αυτός ο άνθρωπος, που μπορούσε να της κάνει μπούλινγκ».
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cnz3ubb5zhbd)
Κλείσιμο
«Η παραγωγή είναι αυτή που είναι τόσα χρόνια. Το κανάλι είναι τελείως κατά αυτής της λογικής όπως κι εμείς όλοι εκεί. Ποτέ δεν θα το κάναμε αυτό. Οπότε, είναι μάλλον κάτι δικό της, το οποίο πρέπει να το πει η ίδια. Δεν ξέρω που να πάει το μυαλό μου, να ψάξω να σκεφτώ», συμπλήρωσε.
Τέλος, αναφορικά με τους «Ράδιο Αρβύλα» και τη σάτιρα πάνω στο GNTM, η Βίκυ Καγιά δήλωσε: «Το "θα σκότωνες τη μάνα σου" είναι το ίδιο με την τρίχα; Εντάξει, έχουν πλάκα τι να πω; Η σάτιρα είναι κάτι πολύ συγκεκριμένο. Είναι κάτι που πολλές φορές ξεπερνά τα όρια, άλλες φορές δεν τα ξεπερνάει. Ο καθένας κάνει αυτό που καταλαβαίνει παιδιά».
«Δεν θεωρώ ότι κάνω κάτι διαφορετικό από τα προηγούμενα χρόνια», συμπλήρωσε σχετικά με το αν θεωρεί ότι η κριτική της είναι πιο σκληρή από ό,τι πριν.
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.