Το κορυφαίο δίδυμο της ελληνικής κωμωδίας μιλάει για τους σταθμούς και τα ορόσημα της επιτυχημένης πορείας του. Για τις συνεργασίες με αγαπημένους ηθοποιούς, για τις ανεπανάληπτες τηλεοπτικές, θεατρικές και κινηματογραφικές στιγμές με άφθονο γέλιο, αξέχαστες ατάκες και λατρεμένους χαρακτήρες.
Απολαυστικοί και χειμαρρώδεις, ο Μιχάλης Ρέππας και ο Θανάσης Παπαθανασίου μιλούν ακόμα για τις νέες, αλλά και τις παλιές αγαπημένες δημιουργίες τους και μας ξεναγούν στον κόσμο τους, εκεί όπου η φαντασία δεν έχει όρια και οι συνεργάτες είναι οικογένεια.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town