Η Νάνα Μούσχουρη έχει αφήσει τη δική της σφραγίδα στην ιστορία του ελληνικού και όχι μόνο πολιτισμού.
Παρόλα αυτά, κρατά αποστάσεις από τα φώτα της δημοσιότητας, όσον αφορά την προσωπική της ζωή, ενώ οι φωτογραφίες της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης είναι ελάχιστες.
Ο Γιάννης Κουτράκης, ο οποίος εδώ και χρόνια έχει αναλάβει τις δημόσιες σχέσεις της διεθνούς φήμης καλλιτέχνιδας στην Ελλάδα, μοιράστηκε μία κοινή τους φωτογραφία.
Μέσα από το προφίλ του στο Instagram, μοιράστηκε ένα στιγμιότυπο με την ερμηνεύτρια από την παραλία. Στα 88 της χρόνια, η Νάνα Μούσχουρη απόλαυσε μία βόλτα δίπλα στο κύμα με τον επί χρόνια συνεργάτη της στη Βουλιαγμένη. «Να μεγαλώνουμε ωραία. Αυτό μετράει 31/10/2022» έγραψε ο Γιάννης Κουτράκης στη λεζάντα της φωτογραφίας του.
Η Νάνα Μούσχουρη βρέθηκε στην Αθήνα με αφορμή την εκδήλωση προς τιμήν της που οργανώθηκε από τον Δήμο Βουλιαγμένης, προκειμένου να την ανακηρύξει σε «Επίτιμο Δημότη Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town