Fishy: Συναντά την Κατερίνα Ζαρίφη και ταξιδεύουν στην Αίγινα
Την Κυριακή 13 Νοεμβρίου στις 15:30, στο MEGA
Μία «Μαίρη» σαλπάρει αυτή την Κυριακή με το «Fishy» του MEGA!
Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης συναντά την Κατερίνα Ζαρίφητην Κυριακή 13 Νοεμβρίου σε νέα ώρα μετάδοσης, στις 15.30 και ταξιδεύουν στην Αίγινα.
Η δημοφιλής ηθοποιός αφήνει πίσω τα οικογενειακά βάρη που σηκώνει η ηρωίδα της στην κωμική σειρά του MEGA «Μαίρη, Μαίρη, Μαίρη» και επιβιβάζεται στο ταξιδιάρικο σκάφος «Εύα», μαζί με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη και τον σύμβουλο ψαρέματος Κώστα Αντωνιάδη.
Κλείσιμο
Η Κατερίνα ψάρευε με τον πατέρα της όταν ήταν μικρή. Θα την βοηθήσουν αυτές οι παιδικές μνήμες ώστε να έχει καλή ψαριά στα όμορφα νερά της Αίγινας;
Η μέρα συνεχίζεται με βόλτα στο γραφικό λιμάνι του νησιού και με επίσκεψη στα μελίσσια του κύριου Παναγιώτη. Ο Γιάννης και η Κατερίνα παρακολουθούν από απόσταση ασφαλείας την όλη διαδικασία και στη συνέχεια συναντούν την κυρία Καίτη, η οποία τους μιλά για την καλλιέργεια των διάσημων φιστικιών Αιγίνης. Επόμενη στάση, σε ένα παραδοσιακό μαγαζί, όπου δοκιμάζουν διάφορες λιχουδιές με βάση το φιστίκι Αιγίνης.
Ο σεφ Γιώργος Τσαπάρας αναλαμβάνει όπως πάντα να ετοιμάσει φαγητό. Το τραπέζι στρώνεται, τα πεντανόστιμα πιάτα σερβίρονται. Η μέρα κλείνει με ενδιαφέρουσα κουβέντα, με φόντο το πανέμορφο νησί του Σαρωνικού.
Και αυτή την Κυριακή, το «Fishy» μάς ταξιδεύει με την καλύτερη παρέα!
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.