![Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και Φωτεινή Πετρογιάννη: Κόντρα άνευ προηγουμένου στο Twitter](https://i1.prth.gr/images/360x203/files/2022-11-10/Spyropoulou-Petrogianni.jpg)
![Σας λείπει σίδηρος; Τρεις λόγοι που εμποδίζουν την απορρόφησή του και προκαλούν αναιμία](https://i1.prth.gr/images/488x275/files/2024-07-18/woman_meat_iStock-534471157__1_.jpg)
Σε συνέχεια των αιχμών που εξαπέλυσαν οι δύο παρουσιάστριες, η Κωσταντίνα Σπυροπούλου έγραψε: «Έχω και εγώ πολλά να πω πλέον όπως εσείς λέτε χωρίς καν να με ξέρετε ότι σας κατέβει, γιατί οι συνεργάτες σας όπως λέτε και εσείς τα διαδίδουν!!
Υ.Γ. Την κολλητή σου εννοείς γυναίκα που χάρη σε αυτήν βρίσκεσαι εκεί που βρίσκεσαι και που καθάριζε τους πάντες για σένα».
Η απάντηση από την Φωτεινή Πετρογιάννη δεν άργησε να έρθει όταν η δημοσιογράφος της είπε: «Κωνσταντίνα μου, ελπίζω να βρεις έστω και ΕΝΑΝ άνθρωπο να υποστηρίξει τα ψέματα που γράφεις. Καλό σου βράδυ».