Ένα από τα πιο πολυσυζητημένα μουσικά δίδυμα της νυχτερινής Αθήνας έκανε το βράδυ της Παρασκευής 11 Νοεμβρίου πρεμιέρα. Ο λόγος για τον Κωνσταντίνο Αργυρό και τον Σάκη Ρουβά.
Βίντεο που κυκλοφόρησαν στα social media, απαθανατίζουν τους δύο τραγουδιστές να μοιράζονται την πίστακαι να ερμηνεύουν μαζί μερικές από τις επιτυχίες τους.
Σε ένα από αυτά τα βίντεο, Σάκης Ρουβάς και Κωνσταντίνος Αργυρός τραγουδούν το «Και σε θέλω» του πρώτου, ενώ προσπαθούν να... ισορροπήσουν σε ένα «βουνό» που δημιουργήθηκε από γαρύφαλλα.
Οι θαμώνες διασκέδασαν με το πρόγραμμα και το έδειξαν έμπρακτα, πετώντας τους πανέρια με λουλούδια, τα οποία έφτασαν να είναι τόσα πολλά που οι τραγουδιστές φάνηκε να σκαρφαλώνουν πάνω τους για να σταθούν στην πίστα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.