Ο Γιάννης Τσιμιτσέλης συναντά τον Λάκη Λαζόπουλοτην Κυριακή 20 Νοεμβρίου στις 15.30 και προσπαθούν να ψαρέψουν στα νερά του κυκλαδίτικου νησιού. Τα μποφόρ όμως, είναι πολλά και έτσι δεν καταφέρνουν να βγουν στα ανοιχτά με το σκάφος «Εύα». Αυτή η απόφαση, βρίσκει σύμφωνο και τον σύμβουλο ψαρέματος Κώστα Αντωνιάδη.
Όταν όμως βρίσκεσαι σε ένα τέτοιο νησί, τα μέρη που μπορείς να επισκεφθείς είναι πολλά και ενδιαφέροντα. Αποφασίζουν να κάνουν βόλτα στο πανέμορφο Πάρκο με τις Πεταλούδες. Εκεί, συναντούν τον κύριο Κώστα, ο οποίος τους μιλά για τα διαφορετικά είδη πεταλούδας.
Κλείσιμο
Η ώρα του φαγητού έρχεται. Άραγε, τι θα μαγειρέψει ο σεφ Γιώργος Τσαπάρας μιας και αυτή τη φορά δεν κατάφεραν να πιάσουν κανένα ψάρι; Το τραπέζι στρώνεται και ο Γιάννης Τσιμιτσέλης συζητά με τον Λάκη Λαζόπουλο σε ένα πολύ όμορφο σημείο, κάτω από τη σκιά και τη δροσιά των δέντρων.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.