Νίκος Μουτσινάς: Η χιουμοριστική έναρξη της εκπομπής «Καλό Μεσημεράκι» - «Νιώθω τη μοναξιά της κορυφής»
Ο Νίκος Μουτσινάς ετοίμασε για ακόμα μια φορά μια ξεχωριστή έναρξη για την εκπομπή του - Δείτε βίντεο
ΟΝίκος Μουτσινάς ξεκίνησε το «Καλό Μεσημεράκι» με χιουμοριστική διάθεση και θέλησε να αυτοσαρκαστεί για τα νούμερα της τηλεθέασης.
Ο παρουσιαστής συχνά αστειεύεται για τα ποσοστά που σημειώνει η εκπομπή, όμως αυτή τη φορά θέλησε να κάνει μια... διαφορετική έναρξη, με αφορμή την τηλεθέαση που σημείωσε την Πέμπτη το μεσημέρι και τον έφερε πάνω από το «Ρουκ Ζουκ».
«Μπαμ και πάνω, σκαρφαλώσαμε Κορυφή!», είπε ο παρουσιαστής, την ώρα που οι συνεργάτες του του έφεραν στο πλατό ένα παγόβουνο και μια σκάλα για να ανέβει στην κορυφή του.
Τότε, ο Νίκος Μουτσινάς ανέβηκε και κάρφωσε στην κορυφή του παγόβουνου ένα σημαιάκι με το όνομα της εκπομπής.
«Ταυτόχρονα, νιώθω και τη μοναξιά της κορυφής. Δεν θέλω να κατέβω», είπε ο Νίκος Μουτσινάς, ενώ φώναζε ταυτόχρονα τη Ζέτα Μακρυπούλια, η οποία έρχεται πάντα πρώτη στους πίνακες τηλεθέασης με το «Ρουκ Ζουκ».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town