Τα γενέθλιάτης έχει η Σοφία Καρβέλακαι η μητέρα της, Άννα Βίσση, δεν θα μπορούσε να μην της ευχηθεί δημόσια για αυτή την ιδιαίτερη μέρα.
Η τραγουδίστρια ανέβασε στο προφίλ της στο Instagramένα βίντεο με στιγμιότυπα από την κόρη της, η οποία ζει μόνιμα στην Αμερική και της λείπει αρκετά.
Φέτος όμως, όπως είπε, μπορεί να την πάρει μία αγκαλιά και να της ευχηθεί, όπως έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσής της. «Φέτος μπορώ επιτέλους να σε αγκαλιάσω και να σου ευχηθώ χρόνια πολλά» έγραψε η Άννα Βίσση για τη σχεδιάστρια.
Η ανάρτησή της απέσπασε αμέσως χιλιάδες likes και σχόλια, ανάμεσα στα οποία ήταν και αυτά της Καίτης Γαρμπή και της Σμαράγδας Καρύδη που της «Να την χαίρεσαι αγάπη μου!» και «Να την χαίρεσαι θεάρα μου» αντίστοιχα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.